V Niedziela Wielkanocna, 07.05.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj w naszym Sanktuarium Uroczystość I Komunii Świętej - 24 dzieci po raz pierwszy przyjmie dziś do swojego serca Pan Jezusa Eucharystycznego. Obejmijmy ich naszą modlitwą, by zawsze gorliwie i często posilały się tym pokarmem na drogę do nieba.
  2. Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 18.00 a przez cały tydzień nabożeństwa majowe po mszy świętej o godz. 18.00. Dla dzieci pierwszokomunijnych będzie to zarazem „Biały Tydzień”. Zapraszamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach również pozostałe dzieci i młodzież, a także starszych.
  3. Jutro uroczystość Św. Stanisława, bpa i męcz. – głównego patrona Polski i naszej diecezji.
  4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Z racji minionego I piątku Ks. Patryk uda się do chorych we wtorek od godz. 8.00.
  6. W najbliższą sobotę w Muszynce odbędzie się „Majówka Konfederacka”. Rozpoczęcie o godz. 13.00 przy cerkwi w Muszynce. Serdecznie wszystkich zapraszamy w imieniu organizatorów.
  7. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.15 przeżywać będziemy rocznicę I Komunii św. dzieci, które w ubiegłym roku przyjęły po raz pierwszy Pana Jezusa do swoich serc.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach i na konto parafii na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.

Szymon Rodak, zam. Gdańsk i Mariola Kieblesz, zam. Tylicz (zap.III)

Bartosz Kroczek, zam. Nowy Sącz i Dominika Czop, zam. Tylicz (zap.I)