AktualnościV Niedziela Zwykła, 04.02.2024r.

 1. Serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego pobytu w naszej parafii i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.30 i 17.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
 2. W poniedziałek wspomn. Św. Agaty. W tym dniu w czasie mszy świętych błogosławieństwo chleba, wody i soli.
 3. We wtorek wspomn. Św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
 5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
 6. W sobotę wspomn. Św. Scholastyki, dziew.
 7. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich chorych, zwłaszcza z naszej parafii.
 8. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii adorację Najświętszego Sakramentu w ramach 40-to Godzinnego Nabożeństwa Pokutnego. Przepraszać będziemy Boga za nasze grzechy. Do południa adoracje prywatna między mszami, natomiast po południu według następującego porządku:
  • 12.30–13.30 adoracja mężczyzn – prowadzą Róże Różańcowe męskie
  • 13.30–14.30 adoracja dzieci – prowadzą Siostry Zakonne
  • .30–15.30 adoracja mieszkańców Muszynki
  • 15.30–16.30 adoracja młodzieży – prowadzi Grupa Apostolska z Tylicza
  • 16.30–18.30 adoracja kobiet – prowadzi Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
 9. Na adorację dla młodzieży obowiązkowo przychodzą uczniowie klas VII i VIII przygotowujący się do Sakramentu Bierzmowania. Proszę zabrać ze sobą indeksy do podpisania.
 10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego.
 12. W ostatnich dniach nieszczęście pożaru dotknęło Panią Renatę Zielnik i jej rodzinę. Chcemy przyjść tej rodzinie z pomocą materialną. W związku z tym w przyszłą niedzielę po wszystkich mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanej rodziny. Proszę Was o ofiary na ten cel.
 13. W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał do wieczności: ś.p. Zbigniewa Pichurskiego

 

<< Wróć do poprzedniej strony

Zobacz ogłoszenia

Zobacz intencje