V Niedziela Zwykła, 04.02.2024r.

1. Serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego pobytu w naszej parafii i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.30 i 17.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
  2. W poniedziałek wspomn. Św. Agaty. W tym dniu w czasie mszy świętych błogosławieństwo chleba, wody i soli.
  3. We wtorek wspomn. Św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  6. W sobotę wspomn. Św. Scholastyki, dziew.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich chorych, zwłaszcza z naszej parafii.
  8. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii adorację Najświętszego Sakramentu w ramach 40-to Godzinnego Nabożeństwa Pokutnego. Przepraszać będziemy Boga za nasze grzechy. Do południa adoracje prywatna między mszami, natomiast po południu według następującego porządku:
    • 12.30–13.30 adoracja mężczyzn – prowadzą Róże Różańcowe męskie
    • 13.30–14.30 adoracja dzieci – prowadzą Siostry Zakonne
    • .30–15.30 adoracja mieszkańców Muszynki
    • 15.30–16.30 adoracja młodzieży – prowadzi Grupa Apostolska z Tylicza
    • 16.30–18.30 adoracja kobiet – prowadzi Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
  9. Na adorację dla młodzieży obowiązkowo przychodzą uczniowie klas VII i VIII przygotowujący się do Sakramentu Bierzmowania. Proszę zabrać ze sobą indeksy do podpisania.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego.
  12. W ostatnich dniach nieszczęście pożaru dotknęło Panią Renatę Zielnik i jej rodzinę. Chcemy przyjść tej rodzinie z pomocą materialną. W związku z tym w przyszłą niedzielę po wszystkich mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanej rodziny. Proszę Was o ofiary na ten cel.
  13. W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał do wieczności: ś.p. Zbigniewa Pichurskiego