V Niedziela Zwykła, 05.02.2023 r.

1. Serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.30 i 17.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
  2. W poniedziałek wspomn. Św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  5. W piątek wspomn. Św. Scholastyki, dziew.
  6. W piątek nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  7. W sobotę Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w swoich modlitwach o wszystkich chorych.
  8. Dziękujmy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego. Jest również nowy numer czasopisma dla dzieci „Promyczek Dobra”.
  10. Ogłoszenie Sołtysa: Od wtorku do soboty (tj. 7-11.02.2023r.), w godz. 8.00-14.00 w Domu Kultury w Tyliczu wydawane będą nakazy podatkowe. Będzie również możliwość zapłaty.

Żaneta Migacz, zam. Tylicz i Łukasz Pakosz, zam. Maciejowa (zap.III)