VI Niedziela Zwykła, 12.02.2023 r.

1. Serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.3017.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
  2. We wtorek święto Św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii adorację Najświętszego Sakramentu w ramach 40-to Godzinnego Nabożeństwa Pokutnego. Przepraszać będziemy Boga za nasze grzechy. Do południa adoracje prywatna między mszami, natomiast po południu według następującego porządku:                              12.30–13.30 adoracja mężczyzn – prowadzą Róże Różańcowe męskie     13.30–14.30 adoracja dzieci – prowadzą Siostry Zakonne                         14.30–15.30 adoracja mieszkańców Muszynki                                       15.30–16.30 adoracja młodzieży – prowadzi Grupa Apostolska z Tylicza    16.30–18.30 adoracja kobiet – prowadzi Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.
  6. Na adorację dla młodzieży obowiązkowo przychodzą uczniowie klas VII i VIII przygotowujący się do Sakramentu Bierzmowania. Proszę zabrać ze sobą indeksy do podpisania.
  7. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  8. Dzisiaj we wszystkich parafiach naszej Ojczyzny po mszach świętych zbierane są ofiary do puszek na pomoc dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.
  9. Spotkanie ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.00.
  10. Dziękujmy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego.
  12. Od poniedziałku do czwartku (tj.13-16.02.2023r.), w godz. 8.00-14.00 w Domu Kultury w Tyliczu wydawane będą nakazy podatkowe. Będzie również możliwość zapłaty.
  13. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Andrzeja Hamernika pochodzącego z naszej parafii, a zamieszkałego w Krakowie. Pogrzeb odbędzie się w Tyliczu – o dacie pogrzebu poinformujemy.