XIV Niedziela Zwykła, 03.07.2022r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00, a w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.15 i 18.30. W cerkwi w Muszynce o godz. 10.00.
  2. W minioną środę przeżywaliśmy Uroczystość Odpustową w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy uświetnili swoją obecnością tę uroczystość. Dziękuję dzieciom sypiącym kwiatki i dzwoniącym dzwonkami, dzieciom w strojach pierwszokomunijnych, osobom niosącym feretrony, DSM, LSO i wszystkich wiernych za tak liczny udział w mszach świętych, a zwłaszcza podczas sumy odpustowej.
  3. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  5. W piątek nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  6. W przyszłą niedzielę kazania na wszystkich mszach świętych głosił będzie Ks. Roman Marek, nasz rodak pracujący w Afryce. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona dla Ks. Romana – jako wsparcie Jego pracy misyjnej.
  7. Przez cały miesiąc lipiec po mszy św. popołudniowej odmawiać będziemy Litanię do Krwi Najświętszej.
  8. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

Bogdan Augustyński, zam. Tylicz i Katarzyna Garncarczyk, zam. Kicznia (zap.III)

Barbara Hamernik, zam. Muszynka i Kamil Przychodzki, zam. Krużlowa (zap.III)

Jakub Matuła, zam. Tylicz i Patrycja Kieblesz, zam. Tylicz (zap.II)