XIX Niedziela Zwykła, 07.08.2022r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00, a w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.15; natomiast o 18.30 w Kościele zabytkowym przy Sanktuarium. W cerkwi w Muszynce o godz. 10.00.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Dominika.
  3. We wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.
  4. W środę święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, po mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  5. We czwartek wspom. Św. Klary. Adoracja od godz. 17.00
  6. Spotkanie osób wybierających się na PPT z grupy 23, podczas którego będzie możliwość zapisania się, odbędzie się dzisiaj w kościele w Krynicy- Czarnym Potoku o godz. 16.30. Informacje o terminach pakowania bagaży zamieszczone są w gablocie.
  7. Składka w przyszłą niedzielę na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego
    i Małego Gościa Niedzielnego.