XVI Niedziela Zwykła, 17.07.2022r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00, a w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.15
    i 18.30. W cerkwi w Muszynce o godz. 10.00.
  2. Ks. Roman Marek nasz rodak pracujący na misjach w Republice Środkowoafrykańskiej bardzo dziękuje za ofiary składane w ubiegłą niedzielę na cele misji w której posługuje.
    Na składce zebrano 19.680 zł, 8 euro i 80 centów. Bóg zapłać za ogromną życzliwość
    i ofiarność.
  3. Jutro wspomn. Św. Szymona z Lipnicy.
  4. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  6. W piątek święto św. Marii Magdaleny.
  7. W sobotę święto św. Brygidy, patronki Europy.
  8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy ustanowiony przez papieża Franciszka Światowy dzień Dziadków i Osób Starszych.
  9. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na WSD w Tarnowie.
  10. Przez cały miesiąc lipiec po mszy św. popołudniowej odmawiać będziemy Litanię do Krwi Najświętszej.
  11. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach i przekazane na konto parafii na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego
    i Małego Gościa Niedzielnego.

Sebastian Kieblesz, zam. Tylicz i Kamila Golonka, zam. Mochnaczka Niżna (zap.I)