XVII Niedziela Zwykła, 30.07.2023r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00.
  2. Jutro wspomn. Św. Ignacego z Loyoli, kapłana..
  3. We wtorek wspomn. Św. Alfonsa, Marii Liguoriego, bpa i dok. K-ła.
  4. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W piątek wspomn. Św. Jana Marii Vianneya, kapłana – patrona proboszczów.
  7. W przyszłą niedzielę święto Przemienienia Pańskiego.
  8. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź z racji pierwszego piątku codziennie pół godziny przed mszą świętą wieczorną. W Muszynce spowiedź w piątek od godziny 15.45
  9. Do chorych Ks. Patryk uda się w piątek od godziny 8.00.
  10. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Msza św. o godz. 18.00, a po niej procesja różańcowa na Dróżki Maryjne.
  11. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz. 7.00.
  12. Dziś rozpoczął się Wielki Odpust ku czci Przemienienia Pańskiego w Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu i będzie trwał do następniej niedzieli. Więcej informacji na plakacie.
  13. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  14. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  15. Można jeszcze nabyć nowy numer miesięcznika „Sądeczanin”, w którym znajduje się specjalny dodatek o naszej parafii, liczący ponad 30 stron. Czasopismo to można nabyć w zakrystii w cenie 10 zł.
  16. W zakrystii są również do nabycia książki o tematyce misyjnej z pobytu kleryków z WSD z Tarnowaw Republice Środkowej Afryki. Zachęcam do zakupienia. Cena 35 zł.

Anna Ludwin, zam. Tuchów i Dawid Migacz zam. Tylicz (zap.II)