XX Niedziela Zwykła, 14.08.2022r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  3. Jutro przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to uroczystość obowiązkowa. Msze św. jutro jak w każdą niedzielę. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na każdej mszy św.
  4. W środę wspomn. Św. Jacka, kapłana.
  5. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  7. W sobotę wspomn. Bernarda, opata i dok. K-ła.
  8. W najbliższą środę wyrusza z Tarnowa XL Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich uczestnikach tej pielgrzymki.
  9. W środę 17 sierpnia o  godz. 14:30 przy naszym kościele zostanie podstawiony ambulans diagnostyczny i  będzie możliwość przeprowadzenia badań profilaktycznych gęstości kości (badanie osteoporozy),wydolności płuc i oskrzeli  oraz saturacji krwi. Badania szczególnie zalecane po przejściu Covid 19. To badania bezpieczne, bezinwazyjne i bezbolesne."
  10. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach i przekazane na konto parafii na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.
  12. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności z naszej wspólnoty śp. Józefa Chronowskiego.