XXI Niedziela Zwykła, 21.08.2022r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku
    oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00, a w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.15; natomiast o 18.30 w Kościele zabytkowym przy Sanktuarium. W cerkwi w Muszynce o godz. 10.00.
  2. W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej..
  3. W środę święto Św. Bartłomieja, Apostoła, po mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  4. W czwartek adoracja od godz. 17.00.
  5. W piątek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  6. Burmistrz Krynicy-Zdroju, Sołtys i Rada Sołecka Wsi Muszynka oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Muszynka zapraszają na Dożynki Gminne, które rozpoczną się w najbliższą sobotę 27 sierpnia o godz. 11.00  mszą świętą na stadionie sportowym w Muszynce. W programie m. in.: obrzęd dożynkowy, występy sołectw, program artystyczny i zabawa taneczna.  Zapraszamy.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
    i Tarnowie, a także przekazane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.