XXII Niedziela Zwykła, 28.08.2022r.

1. Przeżywamy dziś XXII niedzielę zwykłą w ciągu roku. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Patryka Biernata, który rozpoczyna swoje kapłaństwo i posługę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy Księdzu Patrykowi błogosławieństwa Bożego i owoców pracy duszpasterskiej. Niech Matka Boża Tylicka otacza Księdza płaszczem swej opieki i wyprasza potrzebne łaski.
  2. W  czwartek rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Na mszę św. z tej okazji zapraszamy dzieci, młodzież naszej szkoły ich rodziców oraz nauczycieli na godz. 9.00. W Muszynce msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 10.00.
  3. Przedszkole 1.09 pracować będzie w trybie normalnym od 7.30-15.30.
  4. Prosimy, by dzieci i młodzież naszej szkoły nie nabywały katechizmów, zostaną one zakupione przez nas kapłanów i dostarczone do szkoły na lekcje religii.
  5. Jutro wspomn. Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.
  6. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  7. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  8. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed I piątkiem od jutra pół godziny przed mszą św. wieczorową. W Muszynce spowiedź w piątek od godz. 15.30. Zachęcamy dzieci i młodzież by skorzystały ze spowiedzi w poniedziałek, wtorek i środę, tak by z Jezusem w sercu rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny.
  9. Ks. Patryk z racji I piątku uda się do chorych w sobotę od godz. 8.00.
  10. W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Jeśli będzie dobra pogoda po mszy świętej udamy się z feretronem na Dróżki Maryjne w procesji różańcowej.
  11. Za dwa tygodnie przeżywać będziemy w naszym Sanktuarium odpust ku Czci Imienia Maryi. Bliższe informacje na temat odpustu zostaną podane w przyszłą niedzielę.
  12. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 7.00.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej
  14. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  15. W dniach 17-18 września obędzie się 40 Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła.