XXIII Niedziela Zwykła, 04.09.2022r.

1. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  3. W czwartek Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – głównej patronki diecezji. W tym dniu po mszy św. rannej i popołudniowej poświęcenie ziarna siewnego.
  4. Przed nami odpust ku Czci Imienia Maryi. Chcemy to nasze sanktuaryjne świętowanie rozpocząć już w piątek. Dlatego w piątek na godzinę 18.00 zapraszamy na mszę świętą młodzież naszej parafii. Będzie to zarazem Dekanalne Spotkanie Młodzieży. W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy starszych, chorych, członków Róż Różańcowych i wszystkich czcicieli Matki Bożej. Główne Uroczystości Odpustowe odbędą się niedzielę i przewodniczył im będzie Ks. dr hab. Piotr Łabuda – biblista i profesor UP JP II. Zapraszamy Was szczególnie na Sumę Odpustową na godz. 11.15. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków i chłopców do dzwonienia dzwonkami, dzieci w strojach pierwszokomunijnych, DSM, LSO, osoby do niesienia feretronów, panów do baldachimu. Moi drodzy mamy za co Matce Bożej Tylickiej dziękować – wyraźmy to licznym udziałem w mszach świętych w tę Uroczystość Odpustową.
  5. Spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w środę po mszy św. wieczornej.
  6. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.00.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  9. Sołtys Tylicza zawiadamia, że w dniu 11.09.2022 r. o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej odbędzie się zebranie wiejskie.