XXV Niedziela Zwykła, 24.09.2023r.

1. Przeżywamy dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy musieli – z różnych przyczyn opuścić swój kraj.
  2. W środę wspomn. Św. Wincentego a Paulo, kapł.
  3. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  4. W czwartek wspomn. Św. Wacława, męcz.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  6. W piątek święto Św. Archaniołów Michał, Gabriela i Rafała.
  7. W sobotę wspomn. Św. Hieronima, kapł. i dok. K-ła.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Odprawiane one będą w naszej parafii pół godziny przed mszą św.– tak więc różaniec rozpoczynał się będzie o godz. 17.30. Na zakończenie nabożeństwa zostanie udzielona komunia św. tym osobom, które nie mogą zostać na Eucharystię i po nabożeństwie różańcowym będzie msza św. W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00. W Muszynce nabożeństwa różańcowe o godz.16.30. Przez cały miesiąc październik dodatkowa msza święta Muszynce w każdą środę o godz. 16.30. Zachęcamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach szczególnie dzieci i młodzież naszej szkoły. Rodziców prosimy o to, by dali dobry przykład i również licznie uczestniczyli w tych nabożeństwach.
  9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po porannej mszy świętej .
  10. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w środę po nabożeństwie wieczornym. Zapraszam wszystkich członków Rady. Wśród tematów spotkania będą zagadnienia związane z budową Golgoty.
  11. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze – książkowe – cena 30 zł i kalendarze ścienne misyjne i ze Św. Janem Pawłem II - cena 10 zł.
  12. Zbiórka aspirantów, ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.00.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  14. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.

Dawid Szczypta, zam. Tylicz i Wioletta Mordarska, zam. Klęczany (zap.III)