XXVII Niedziela Zwykła, 02.10.2022r.

1. Rozpoczęły się nabożeństwa różańcowe. Odprawiane one będą w naszej parafii pół godziny przed mszą św.– tak więc różaniec rozpoczynał się będzie o godz. 17.30. Na zakończenie nabożeństwa zostanie udzielona komunia św. (z wyjątkiem I piątku) tym osobom, które nie mogą zostać na Eucharystię i po nabożeństwie różańcowym będzie msza św. W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00. W Muszynce nabożeństwa różańcowe o godz.16.30. Przez cały miesiąc październik dodatkowa msza święta Muszynce w każdą środę o godz. 16.30. Zachęcamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach. Dzieci za udział w nabożeństwie różańcowym otrzymywać będą okolicznościowe obrazki.
  2. We wtorek wspomn. Św. Franciszka z Asyżu.
  3. W środę wspomn. Św. Faustyny Kowalskiej.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Tylickiej połączona z nabożeństwem różańcowym.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – 17.30, a następnie różaniec.
  6. W piątek wspomn. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź z racji I piątku codziennie w trakcie różańca i mszy św. oraz w czasie porannych mszy św. W Muszynce spowiedź w piątek od godz. 16.00.
  8. Do chorych Ks. Patryk uda się w sobotę od godz. 8,00.
  9. W sobotę nie będzie zbiórki LSO.
  10. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze – książkowe – cena 30 zł i kalendarze ścienne ze Św. Janem Pawłem II - cena 15 zł.
  11. W środę po mszy św. wieczornej spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  12. W związku z końcem 5-letniej kadencji Parafialnych Rad Duszpasterskich Biskup Diecezjalny zarządził w całej diecezji wybory członków do nowych Rad. Wybory te mają się odbyć w niedzielę 23 października. Od przyszłej niedzieli 9.X do 15.X włącznie będzie można zgłaszać kandydatów. Bardzo prosimy o zgłaszanie osób, które ze względu na swoją wiedzę, doświadczenie z różnych dziedzin życia oraz chęć współpracy dla dobra całej wspólnoty parafialnej mogliby służyć radami i wsparciem. W niedzielę 16 X zostanie podana pełna lista kandydatów, na których tydzień później (tj. 23.X) będzie można oddać głos. Informujemy, że dotychczasowi członkowie Rady Parafialnej mogą również być kandydatami do nowej Rady.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  14. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  15. Komunikat Bpa w związku z Diecezjalnym Różańcem dla Małżeństw i Rodzin.
  16. Komunikat Bpa w związku ze śmiercią Ks. Bpa Jana Styrny
  17. Komunikat Burmistrza miasta Krynicy Zdr.