AktualnościXXVII Niedziela Zwykła, 08.10.2023r.

 1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Odprawiane są one w dni powszednie o godz.17.30. W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00. W Muszynce nabożeństwa różańcowe o godz.16.30.
 2. W środę nowenna do Matki Bożej Tylickiej połączona z nabożeństwem różańcowym.
 3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – 17.30, a następnie różaniec.
 4. W piątek nowenna do Bożego Miłosierdzia połączona z nabożeństwem różańcowym.
 5. W sobotę przypada Święto Edukacji i Dzień Nauczyciela. Zapraszam w tym dniu na różaniec do kościoła, gdzie modlić się będziemy w intencji nauczycieli i wychowawców.
 6. Spotkanie młodzieży klasy VII i VIII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w środę. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, mszę i spotkanie.
 7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejny Dzień Papieski. W tym dniu zbierane będą ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – która funduje stypendia dla młodzieży. Bardzo prosimy o ofiary na ten cel.
 8. W przedsionku kościoła znajdują się kartki na wypominki listopadowe i roczne. Można wypisać na nich imiona i nazwiska zmarłych, których wypominać będziemy w listopadzie i przez cały rok. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk, a także nie odmienianie imion przez przypadki, by nie było wątpliwości czy chodzi o zmarłą czy o zmarłego. Za złożone z tej okazji ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 10. Spotkanie ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 9.00.
 11. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
 12. W tym tygodniu Bóg odwołał do wieczności:

Śp. Józefa Leśniaka z Muszynki i Śp. Piotra Pawliszaka z Tylicza – polećmy Bożemu miłosierdziu dusze zmarłych.

<< Wróć do poprzedniej strony

Zobacz ogłoszenia

Zobacz intencje