AktualnościXXXII Niedziela Zwykła, 06.11.2022r.

 

 1. Do wtorku można zyskiwać odpust zupełny za duszami w czyśćcu cierpiącymi. Zachęcamy również do udziału w mszach św. w dni powszednie, aby wspólnie modlić się za zmarłych wypominanych w wypominkach listopadowych.
 2. Przypominam prośbę, aby w miarę możliwości zabrać ze sobą wypalone znicze i śmieci z cmentarza, by jak najbardziej zminimalizować koszty wywozu śmieci z cmentarza. Prosimy nie wrzucać liści do kontenera!
 3. W środę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
 4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
 5. W czwartek wspomnienie Św. Leona Wielkiego, pap. i dok. K-ła.
 6. W piątek wspomn. Św. Marcina, bpa.
 7. W piątek Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny, a także za tych, którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny.
 8. W sobotę wspomn. Św. Jozafata, bpa i męcz.
 9. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.
 10. Członków Rady Parafialnej zapraszam na spotkanie w piątek po mszy św. popołudniowej.
 11. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.00.
 12. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
 13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

<< Wróć do poprzedniej strony

Zobacz ogłoszenia

Zobacz intencje