XXXII Niedziela Zwykła, 06.11.2022r.

1. Do wtorku można zyskiwać odpust zupełny za duszami w czyśćcu cierpiącymi. Zachęcamy również do udziału w mszach św. w dni powszednie, aby wspólnie modlić się za zmarłych wypominanych w wypominkach listopadowych.
  2. Przypominam prośbę, aby w miarę możliwości zabrać ze sobą wypalone znicze i śmieci z cmentarza, by jak najbardziej zminimalizować koszty wywozu śmieci z cmentarza. Prosimy nie wrzucać liści do kontenera!
  3. W środę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  5. W czwartek wspomnienie Św. Leona Wielkiego, pap. i dok. K-ła.
  6. W piątek wspomn. Św. Marcina, bpa.
  7. W piątek Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny, a także za tych, którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny.
  8. W sobotę wspomn. Św. Jozafata, bpa i męcz.
  9. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.
  10. Członków Rady Parafialnej zapraszam na spotkanie w piątek po mszy św. popołudniowej.
  11. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.00.
  12. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.