XXXII Niedziela Zwykła, 07.11.2021r.

1. Trwamy w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych. Przypominamy, że przez cały miesiąc można zyskiwać odpust zupełny za dusze zmarłych. Również przez cały miesiąc listopad po mszach św. wypominki i modlitwy za zmarłych.
  3. W środę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  4. W czwartek wspomn. Św. Marcina, bpa.
  5. W czwartek w naszym kraju obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie oraz o tych, którzy w jej obronie przelali swoją krew.
  6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  7. W piątek wspomn. Św. Jozafata, bpa i męcz.
  8. W sobotę wspom. Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, męcz.
  9. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.
  10. Spotkanie Zespołu Synodalnego jutro po mszy św. wieczornej. Prosimy członków Zespołu Synodalnego o zabranie dzisiaj materiałów z zakrystii po mszy św.
  11. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne: „Kościoły i cerkwie drewniane Małopolski” – cena 20 zł.; kalendarze misyjne – cena 10 zł.
  12. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.

Małgorzata Nieć, zam. Tylicz i Jan Kryński, zam. Żyrardów (zap.III)

14. W tym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Annę Szajnicką i Józefa Wirchomskiego.